Pole č. 1 ("vedle rybníku Olšeňák"):

MHD: Od zastávky Šeberák autobusu č. 193, 165, 203 jděte směrem ven z Kunratic podél hlavní silnice , cca po 500 m následujte značení (POZOR!!! Jahodová plantáž u růžové školky NENÍ naší součástí!!!) .    

Cesta pro motoristy: Odbočte vpravo těsně za čerpací stanicí Benzina (u kruhového objezdu Vídeňská - Kunratická Spojka) ve směru Písnice - Chodov sjedete k Boudě u křížku a dále dle značení. Nebo ulicí vedoucí za kostelem (Golčova) v Kunraticích k poslední zástavbě, a dále podle našeho značení. Respektujte značení pro parkování.  

(Pozor na občasný výskyt samosběrů jiných firem, které využívají naší reklamy - zpravidla mívají menší množství jahod! )

 

Pole číslo 2 ("za mostem vpravo"):  
Cesta pomocí MHD: V sezóně 2018 se dostanete na pole č. 2 pouze autobusem č. 332 od metra C Budějovická  do stanice Pramenná (zast. na znamení). Přejdete hl. silnici a půjdete dle značení 

Pole č. 2 je vzdáleno od této zastávky cca 500 m, 

Pole č. 4 cca 300 m,

Pole č. 5 cca 1000 m.

Cesta pro motoristy: Odbočte vpravo těsně za čerpací stanicí Benzina (u kruhového objezdu Vídeňská - Kunratická Spojka) ve směru Písnice - Chodov sjedete k Boudě u křížku a dále dle značení. Nebo odbočte vlevo před čerpací stanicí Agip na Vídeňské jedete-li směrem na Jesenici a dále dle značení, pod viadukt a doprava.

 
Pole č. 4 ("U Brejly"):  

Autobusem č. 332 od metra C Budějovická, vystoupíte na zastávce Pramenná, přejdete silnici sestoupíte k poli a následujete značení nebo 

autobusem č. 197 od metra C Chodov vystoupíte na zastávce U studánky, vrátíte se k čerpací stanici Benzina a za ní odbočíte doprava dle značení

Cesta pro motoristy: Na toto pole je možné autem dojet pouze stejnou cestou jako na pole č. 2 (viz výše). 

Pole č. 5 ("V Čápovkách - za mostem vlevo"): 

Cesta pomocí MHD: V sezóně 2018 se dostanete na pole č. 2 pouze autobusem č. 332 od metra C Budějovická  do stanice Pramenná (zast. na znamení). Přejdete hl. silnici a půjdete dle značení cca 1000 m

Cesta pro motoristy: Odbočte vpravo těsně za čerpací stanicí Benzina (u kruhového objezdu Vídeňská - Kunratická Spojka) ve směru Písnice - Chodov sjedete k Boudě u křížku a dále dle značení. Nebo ulicí vedoucí za kostelem (Golčova) v Kunraticích k poslední zástavbě, a dále podle našeho značení. (Tuto cestu pro pěší nedoporučujeme, místo je příliš vzdálené.) POZOR! V sezóně 2018 probíhá v lokalitě pole č. 5 výstavba cykloztezky, respektujte značení. 

Vyhlášené samosběry se konají za každého počasí. Při vhodném oblečení déšť sběru jahod nevadí.

Samosběr je otevřený od 7 hod. Bohužel nelze určit dobu ukončení samosběru, která závisí na počtu lidí,kteří se ten den na pole dostaví, a na klimatických podmínkách. Proto doporučujeme přijít ráno, příp. se během dne informovat na našem telefonním záznamníku, zda samosběr nebyl již ukončen. V nejvyšší nouzi můžete volat číslo našeho mobilního telefonu  777 182 731 nebo 777 021 388, které však bývají ve sklizni jahod často obsazené.

Přesné informace najdete nahrané na telefonním záznamníku     244 910 338  nejpozději  okolo 21:00  před dnem samosběru.  

Volat můžete i ve večerních a nočních hodinách!  Nikoho nerušíte.